Teenused

Oleme abiks põhiliselt maantee-, mere- ja õhuvedude tellimuste täitmisel igal pool üle maailma.

 

« Maanteetranspordis teostame nii täis- kui osakoormate vedusid uksest ukseni Euroopas, Venemaal, Skandinaavias ning Baltikumis, seda ka graafiku alusel!

 

Omame laialdast partnerite võrgustikku terves Euroopas, nii osakoormate kui täiskoormate veol. Reeglina lahkuvad meie kaubad Euroopasse nädala lõpus ja jõuavad kohale nädala alguses. Samamoodi toome tagasi koormad importkaupadega. Alati on võimalikud ka erandid. Omades laialdasi ühenduspunkte suudame garanteerida maha- ja pealelaadimisi vastavalt kliendi nõuetele.

 

« Merevedude puhul teostame nii LCL (osasaadetis konteineris) kui FCL (täiskonteiner saadetis) vedusid Euroopas, Aasias ja Ameerikas.  Meie partnerid on ookeanivedajad, kelle abiga veame Teie koormaid nii sihtkohta, kui ka tagasi.

 

« Õhuvedusid pakume igale poole üle maailma. Oleme valinud partneriks parimad lennufirmad, keda me usaldame ja samuti usaldavad nemad ka meid.Oslo Falun Helsinki Stockholm Tallinn Narva Boras Tartu Moscow Riga Dublin Copenhagen Kaunas Vilnius Amsterdam Hamburg Wejherowo Minsk London Korbach Berlin Warsaw Brussels Dormagen Paris Luxembourg Obemburg Prague Zarki Krakow Vienna Bratislava Bern Vaduz Budapest Chisinau Milano Verona Ljubljana Zagreb Monaco Belgrad Bucharest Andorra Belgrade Madrid Lisbon Podgorica Sofia Rome Tirana Skopje Napoli Athens Lyon Kiev St Peterburg